Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Forumowicze na maturze :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#21 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • Lokalizacja:
    Mirsk(Góry Izerskie)

Napisano 06 maj 2008 - 20:18

i jak poszło? bo ja właśnie sprawdziłem klucz i bez wypracowania mam na razie 53%
podążyłem, za radą Szycho i napisałem dosyć dziwne opowiadanie, mam nadzieję tylko, że trafi na dobrego sprawdzającego :)
a tutaj cytacik: i jak chłopcy, jaki temat?
opowiadanie o tytule: "dangerous creature"
tego się obawaiłem

a ogólnie to było łatwe :)
Nikon d70s,d90 + kit + tair 300/4.5 z konwerterem 2x

http://photodabrowski.pl/

#22 Monastor

Monastor
  • Lokalizacja:
    Szczecin/Poznań

Napisano 06 maj 2008 - 21:19

dombek, część testowa 100% dobrze, mam nadzieję, żę nie stracę za dużo pkt. na wypracowaniu. O ile nie polecą punkty za kompozycję, powinno być ok. Jest szansa na 100% z matury z anglika, ale bardzo się zdziwię jeśli nie zrobiłem błędów w wypracowaniu. Pisałem opowiadanie, ale akurat to było wyjątkowo denne w moim wykonaniu :roll:
Nie wytrzymałem i nawrzucałem dziwnych struktur gramatycznych zamiast pisać normalnie. Stwierdziłem, że skoro je znam to skorzystam z jak największej ilości. Trochę głupota bo nikt za to dodatkowych punktów nie stawia, a mogłem się gdzieś walnąć :-)

Jeśli za wypracowanie mam 0 punktów bo nie rozczytają się z mojego pisma, mam zdaje się 64% :)

#23 dombek

dombek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • Lokalizacja:
    Mirsk(Góry Izerskie)

Napisano 07 maj 2008 - 03:23

no to ładnie, ale co się dziwić jeśli masz certyfikaty :-) za te struktury dostaje się chyba punkty za bogactwo językowe...ja też tam kilka wrzuciłem, trochę na siłę, ale ważne, że są :-)
Nikon d70s,d90 + kit + tair 300/4.5 z konwerterem 2x

http://photodabrowski.pl/




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych