Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Totalna cenzura na forum


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 30 maja 2008 - 11:58

Sprawa wygląda następująco:
1. Uzytkownik zamieścił informację o konkursie na innym forum http://wildnaturephotography.net/
2. Informacja została usunięta.
3. Zadałem pytanie administracji o przyczyny (temat w dziale "konkursy" "Znikające informacje"
4. Otrzymałem odpowiedź, że przyczyną był fakt, iż informację zamieścił zbanowany wcześniej użytkownik
5. Informację przyjąłem do wiadomości i sam zamieściłem wiadomość z info o konkursie
6. Temat zostął natychmiast wycięty przez moderatora Roby (po raz kolejny ingeruje w moje wypowiedzi)
7. Zostałem poinformowany, że przyczyną jest, iż konkurs wymaga logowania sie na innym forum i to jest kryptoreklama.

Jak takie działania mają się do już dwukrotnie deklarowanej przez administrację niechęci do wycinania konkurencji?
Qgito - "Zdrowa konkurencja dobrze wpływa na rozwój " (2008-04-21, 17:16 - temat "Ciekawa strona www")

Morav –
„Bynajmniej.

Informację o konkursie umieścił użytkownik który dostał bana na naszym forum i teraz loguje sie pod innymi nickami. Co jest sprzeczne z zasadą zostałeś usunięty- do widzenia.
Problem więc nie jest w informacji która przekazał, tylko w osobie która ją przekazała.” – temat „Znikające informacje” Dzisiaj 11:25

Dlaczego więc zniknął mój post informujący o konkursie? Tylko i wyłącznie informacja o konkursie związanym tematycznie z naszym forum.
Powtórzę to jeszcze raz – szczególnie Robyiemu – logowanie się jest konieczne do każdego udziału w konkursie internetowym. Czy to takie dziwne? To żadan kryptoreklama tylko zwykła informacja.
Proszę mi wskazać na jakiej podstawie został wycięty temat założony przeze mnie. Nie złamałem żadnego punktu regulaminu a po raz kolejny niesłusznie wycinane są moje wypowiedzi. Po raz kolejny robi to ten sam moderator i po raz kolejny uchodzi to bez echa.

Panicznie boicie się konkurencji?

Jeszcze raz pisze, że nie jestem zaologowanym użytkownikiem tamtego portalu a piszę to wyłacznie dlatego, że nigdy nie moge przejśc obojetnie obok takiej dziecinady jaką tu naprawde uprawiacie.

#2 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 maja 2008 - 12:17

Sprawa wygląda następująco:
1. Uzytkownik zamieścił informację o konkursie na innym forum

Sprawa wygląda następująco:
- zbanowany użytkownik podszywający się pod innego użytkownika...
Dalej chyba nie trzeba pisać.
unkas, świadomie naruszasz nasze porządkowe decyzje zamieszczając ponownie raz wycięte informacje, powinieneś przyjąć je do wiadomości.

Rejestrując sie na forum przyjąłeś do wiadomości:
"Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba."

Więc nie dziw się, że jeżeli naruszasz nasze decyzję porządkowe są wycinane twoje posty.

#3 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 30 maja 2008 - 12:22

Zbanowany został inny użytkownik nie ja.
Zapytałem Morava o przyczyny usunięcie pierwotnej informacji - odpowiedź - nie informacja winna tylko użytkownik, który miał bana.
Ok...
Zamieśiłem więc samodzielnie informację (która przeciez nie jest wg. morava winna) i co?
Ano tez została usunięta - przez Ciebie.
Przyczyna? Kryptoreklama.. Czego się pytam?
Decyzje porządkowe tez powinny być zgodne z regulaminem a Ty po raz kolejny sam go naruszasz usuwając posty i tematy regulaminu nie naruszające.

świadomie naruszasz nasze porządkowe decyzje zamieszczając ponownie raz wycięte informacje, powinieneś przyjąć je do wiadomości.

Marzy się totalna władzuchna? Wybij to sobie z głowy

#4 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 30 maja 2008 - 13:21

Przyczyna? Kryptoreklama.. Czego się pytam?
Decyzje porządkowe tez powinny być zgodne z regulaminem a Ty po raz kolejny sam go naruszasz usuwając posty i tematy regulaminu nie naruszające.

I tu właśnie się mylisz - Morav może mieć inne zdanie, dla mnie to kryptoreklama i tyle. A że kryptoreklame uprawia zbanowany użytkownik to jego post został wycięty. Twój bo powielił informację z usuniętego postu i tym samym naruszył decyzję administracji, wiec też go usunąłem.
A jeżeli chodzi o regulamin nie wszystko niestety reguluje ale jeśli chcesz, to da sie go poprawić i sprecyzować. Życie wymusza takie sytuacje i trzeba będzie chyba to zrobić. Prawo też się ciągle poprawia.

#5 unkas

unkas
  • Użytkownik
  • 791 postów

Napisano 30 maja 2008 - 14:03

No tak... jak dla jaśnie Robiego coś jest, to jest i basta..... No coment.
Fuji s5600 (50d + Sigma 100-300 f/4 w fazie testów...).

#6 hubacz

hubacz

Napisano 30 maja 2008 - 14:31

I tu właśnie się mylisz - Morav może mieć inne zdanie, dla mnie to kryptoreklama i tyle


Jeszcze sie nie spotkalem z forum gdzie jest taka zgodnosc wsrod "rzadzacych" :D
Licze ze na efekty nie trzeba dlugo bedzie czekac ... :D

unkas, nie denerwuj sie :D Tu juz chyba wszystko zchodzi na psy ;>





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych