Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Wisła.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4603 odpowiedzi w tym temacie

#2421 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 grudnia 2012 - 12:51

Witajcie ,

Arthus, Paoollo, Technik, Mycza, dziękuję za komentarze :-)
Arthus, ładna seria z poprzedniej strony, świetne 1855 pod względem kolorystyki i kadru
Technik, po mistrzowsku wyszukujesz pierwszych planów, drzewo na pierwszym z serii, "akt" na drugim, faktura łachy na trzecim...czapki z głów :bow:

Zaproponuję kilka kadrów z Wysp Zawadowskich "wykrojonych" tele:

1863
Dołączona grafika

1864
Dołączona grafika

1865
Dołączona grafika


Pozdrawiam
Krzysiek


P.S.

Zaproponuję ciąg dalszy Wysp Zawadowskich:

A ktoś skomentował Twoje poprzednie zdjęcia, że wstawiasz kolejne?
Jak nie ma komentarzy czekamy 24 godziny taką zasadę przyjęliśmy i uprzedzając Twoje pytanie- nie ma tego zapisu w regulaminie forum, ale zasada ta jest stosowana już od ładnych paru lat.

Kolego, mógłbyś zmienić ton, póki nie wywołasz kolejnej wojenki, jak to już miało miejsce z kilkoma forumowiczami?
Skąd wiedza Kolegi o tym, czy chciałem zadać pytanie dotyczące regulaminu, może tego zapisu nie ma, ale jest tzw. "netykieta", zapoznanie z którą Koledze polecam pomijając ogólne zasady dobrego wychowania..
Mam wiedzę o tym, że nie piszemy posta pod postem i tak zrobiłem. Akurat od Kolegi merytorycznego komentarza się nie spodziewałem, nad czym już przeszedłem do porządku dziennego i nie cierpię zbytnio z tego powodu..

#2422 mycza

mycza

Napisano 16 grudnia 2012 - 13:33

Technik wyborne ujęcie :-D
KrzysiekG 1864 z ostatniej wrzuty najbardziej mi się podoba :-)
Andrzej Myczkowski Warszawa

#2423 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 grudnia 2012 - 17:56

Technik, pięknie naświetlone, interesujący pierwszy plan "rzeźby Wisły". Z przyjemnością się ogląda takie zdjęcia.


Kolego, mógłbyś zmienić ton, póki nie wywołasz kolejnej wojenki, jak to już miało miejsce z kilkoma forumowiczami?
Skąd wiedza Kolegi o tym, czy chciałem zadać pytanie dotyczące regulaminu, może tego zapisu nie ma, ale jest tzw. "netykieta", zapoznanie z którą Koledze polecam pomijając ogólne zasady dobrego wychowania..
Mam wiedzę o tym, że nie piszemy posta pod postem i tak zrobiłem. Akurat od Kolegi merytorycznego komentarza się nie spodziewałem, nad czym już przeszedłem do porządku dziennego i nie cierpię zbytnio z tego powodu..


Ton moich wypowiedzi jest normalny i adekwatny do sytuacji i mam wrażenie, a w zasadzie pewność, że po raz kolejny nadinterpretujesz moje wypowiedzi. Tobie coś się wydaje, że napisałem, a jednak nie do końca tak jest. Jeżeli uważasz mój ton za niestosowny, to przykro mi, ale nie zmienię go w stosunku do Ciebie. Piszę tak w stosunku do wszystkich w takich sytuacjach i dla Ciebie nie zrobię wyjątku, choćbyś po raz kolejny o to prosił.
Osobiste wycieczki pod moim adresem pominę milczeniem, zwłaszcza że sam nie prezentujesz wysokiego poziomu dobrego wychowania.
Poza tym już jakiś czas temu postanowiłem ignorować Twoje zdjęcia i Twoją osobę, niestety co jakiś czas robisz na forum coś niezgodnie z regulaminem, albo przyjętymi zasadami, co zmusza mnie do zwrócenia Ci uwagi, ale zapewniam Cię tylko naruszanie regulaminu i przyjętych na tym forum zasad spowoduje moje bezpośrednie zwrócenie się do Ciebie. Bez żalu z mojej strony, nie jesteś od jakiegoś czasu moim kolegą.

#2424 Arthus

Arthus
  • Lokalizacja:
    Serock i okolice

Napisano 16 grudnia 2012 - 18:35

Roby, Technik, mycza, KrzysiekG - dziękuję za komentarze.

Z ostatnich wpadły mi najbardziej w oko:

1862 - zgadzam się z komentarzami, z małą uwagą, ja osobiście rozjaśniłbym lekko pierwszy plan (acz to oczywiście kwestia gustu i monitora :)

1857 - bardzo fajnie wychwycone :)

A ja zgodnie z sugestiami - oczywiście mam zdjęcie z niższej perspektywy i specjalnie dla komentujących - ciemniejsza wersja obróbki :)
1866.

Dołączona grafika

Zapraszam na stronę: http://www.arturglogowski.com.pl/


#2425 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 16 grudnia 2012 - 19:04

Przepięknie pokazujecie Wisłę. Brawa dla wszystkich autorów!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#2426 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 16 grudnia 2012 - 19:34

Witajcie ,

Arthus, świetne kolory i kontrast, oby więcej takich zdjęć :-P
Michalv, bardzo przyjazny i normalny komentarz :-)

Pozdrawiam
Krzysiek


Ton moich wypowiedzi jest normalny i adekwatny do sytuacji i mam wrażenie, a w zasadzie pewność, że po raz kolejny nadinterpretujesz moje wypowiedzi. Tobie coś się wydaje, że napisałem, a jednak nie do końca tak jest. Jeżeli uważasz mój ton za niestosowny, to przykro mi, ale nie zmienię go w stosunku do Ciebie. Piszę tak w stosunku do wszystkich w takich sytuacjach i dla Ciebie nie zrobię wyjątku, choćbyś po raz kolejny o to prosił.
Osobiste wycieczki pod moim adresem pominę milczeniem, zwłaszcza że sam nie prezentujesz wysokiego poziomu dobrego wychowania.
Poza tym już jakiś czas temu postanowiłem ignorować Twoje zdjęcia i Twoją osobę, niestety co jakiś czas robisz na forum coś niezgodnie z regulaminem, albo przyjętymi zasadami, co zmusza mnie do zwrócenia Ci uwagi, ale zapewniam Cię tylko naruszanie regulaminu i przyjętych na tym forum zasad spowoduje moje bezpośrednie zwrócenie się do Ciebie. Bez żalu z mojej strony, nie jesteś od jakiegoś czasu moim kolegą.


-O tonie Koledze już kiedyś pisałem, widać za późno na zmianę, ale próbować warto..
-To nie jest nadinterpetacja tylko fakty
-O nic nie zamierzam prosić, natomiast nie pozwolę sobie na nie reagowanie kolejne zaczepki...może gdyby kilku forumowiczów wcześniej reagowało, nie byłoby takich niepotrzebnych dyskusji
- O poziomie mojego wychowania nie Tobie sądzić, zacznij Kolego od siebie
- Już napisałem wyżej, ze nie umieściłem posta pod postem, dotrze w końcu?
- ignorowanie: zaiste wielki ciężar Kolega zdjął mi z pleców, dziękuję
- zwracanie się: niczego więcej nie oczekuję
- a propos żalu wzajemnie ( jakiś cytat widzę, może coś bardziej oryginalego.. )
- to z tym nie byciem kolegą fajne, jak w piaskownicy; jak teraz żyć? ;-)

Pozdrawiam bez zamiaru odpowiadania na kolejną Twoją wypowiedź;
od internetowych wojenek Kolegi wolę oglądać i komentować piękne fotografie forumowiczów :-P

#2427 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 16 grudnia 2012 - 20:04

Dosyć!!! PROSZĘ!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#2428 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2 042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 16 grudnia 2012 - 20:56

Piękne fotografie Panowie. :-)

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#2429 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 17 grudnia 2012 - 19:20

Technik, ładne kadry, 1862 bardzo mi się podoba.
Arthus, dla mnie jeszcze za jasno...
1867.
Dołączona grafika

1868.
Dołączona grafika

1869.
Dołączona grafika
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#2430 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 17 grudnia 2012 - 19:29

1867 niesamowite!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#2431 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 grudnia 2012 - 07:34

Witajcie ,

August, 1867 faktycznie niesamowite...ależ chmury Ci się trafiły :-P

Dla odmiany zaproponuję rzekę w dziennym świetle:

1870
Dołączona grafika

1871
Dołączona grafika

1872
Dołączona grafika


Pozdrawiam
Krzysiek

#2432 toron27

toron27

Napisano 18 grudnia 2012 - 13:18

KrzysiekG - udało Ci się złapać czoło lodowca pod Warszawą :) ;) brawo

#2433 Animus (Paweł Chocha)

Animus
  • Lokalizacja:
    Mazovia

Napisano 18 grudnia 2012 - 13:28

KrzysiekG - ładne widoki :-) Jak dla mnie 1872 najlepsze :-)

#2434 szycho (Tomasz Szyszko)

szycho
  • Lokalizacja:
    Zachodniopomorskie

Napisano 18 grudnia 2012 - 14:23

1867 niesamowite!

Na początku faworytami były zdjęcia z początku 162 strony. Później jakieś pogaduchy nie na temat, aż tu nagle 1867. Podpisuję się pod wypowiedzą kolegi.
Piękna jest Wisła w waszym wydaniu panowie.

#2435 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 18 grudnia 2012 - 15:06

Dosyć!!! PROSZĘ!

Przepraszam Michale, miałem już nic nie pisać, ale po zastanowieniu widzę, że konieczne jest jeszcze jedno zdanie.

-O tonie Koledze już kiedyś pisałem(...)


@KrzysiekG
Poinformuję Cię, że to moderator decyduje o tym jak interpretować regulamin w kwestiach nieuregulowanych, jak np. ta kiedy pokazywać nowe zdjęcia w przypadku gdy nie ma komentarzy.
A co do poziomu Twojego wychowania, to ostatnia Twoja wypowiedź w moim kierunku wystarczająco o nim świadczy.

Tyle ode mnie w tym temacie, czas na jakieś zdjęcia.

Arthus poprawiona wersja 1866 znacznie lepsza.
August 1867 bardzo dobre.

1873.

Dołączona grafika

1874.

Dołączona grafika

1875.

Dołączona grafika



#2436 Technik

Technik
  • Lokalizacja:
    Mazowsze

Napisano 18 grudnia 2012 - 17:31

Arthus, 1866 - teraz jest lepiej.

1862 - ja osobiście rozjaśniłbym lekko pierwszy plan (acz to oczywiście kwestia gustu i monitora :)

Troszkę by nie zaszkodziło zwłaszcza w LD

August, czadowe kolory wschodu na 1867. Rzadko takie się trafiają.
KrzysiekG, z każdej serii ostatnie najbardziej mi się podoba.
Na 1872 znajome miejsce. Ja mam inną wersję.
Wyszło ci coś z tym przelatującym bielikiem?
Roby, elegancki wschód albo zachód na pierwszym.
Ciekawie wyglądają te pęknięcia na lodzie. Sam za takimi się rozglądam.
1876
Dołączona grafika
1877
Dołączona grafika

#2437 KrzysiekG

KrzysiekG
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 19 grudnia 2012 - 22:24

Witajcie ,

Technik, dzięki, z tym bielikiem nie wyszło, chciałem go skadrować, jak leci wzdłuż rzeki na południe, ale zlał się z tłem drzew na prawo od miejsca, gdzie staliśmy.
Na Twoim ostatnim zdjęciu jak zwykle znakomity pierwszy plan, miejsce z poprzedniego jakby znajome.. ;-) ; świetnie skadrowana jest ta łacha od dolnego prawego rogu..
Toron27, Animus, dziękuję za miłe komentarze.

1878
Dołączona grafika

1879
Dołączona grafika


P.S. Jak napisałem wyżej dyskusji z @Roby nie zamierzam kontynuować, będzie w kółko to samo..wolę oglądać i komentować zdjęcia..

Pozdrawiam
Krzysiek

#2438 Animus (Paweł Chocha)

Animus
  • Lokalizacja:
    Mazovia

Napisano 20 grudnia 2012 - 17:26

Roby - Bardzo ładne widoki. Najbardziej spodobał mi się 1873 :-)

Technik - Podobają mi się obydwa kadry, a w szczególności pierwszy plan na fotografii 1877.

KrzysiekG - Także super widoki. Zwłaszcza piękne chmury na fotografii 1878 zatrzymały mój wzrok na dłużej :-)

#2439 toron27

toron27

Napisano 20 grudnia 2012 - 20:00

co by tu ... hmmm trudno mi którąś fotkę z tej strony wyróżnić, wszystkie są piękne, każda ma to ,,coś"

mój sierpniowy wiślany zachód

1880
Dołączona grafika

#2440 Technik

Technik
  • Lokalizacja:
    Mazowsze

Napisano 20 grudnia 2012 - 20:30

z tym bielikiem nie wyszło, chciałem go skadrować, jak leci wzdłuż rzeki na południe, ale zlał się z tłem drzew na prawo od miejsca, gdzie staliśmy.

To noszenie drugiej puszki z podpiętym tele dało mi do myślenia. Włąśnie ze względu na takie akcje i do krajobrazów też oczywiście.

Ciekawe jest to zestawienie chmury z tym drewnem na 1879. Może tylko trochę szerzej bym to widział.

toron27, przyjemny obrazek. Aż zapachniało latem.





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych