Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Potrzebuję kilku zdjęć


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Messenger

Messenger

Napisano 28 kwiecień 2009 - 21:37

Witam mam małą prośbę, na seminarkę mam przygotować prezentację o kłusownictwie i szukam zdjęć ukazujących samo kłusownictwo bądź jego efekty. Jeśli ktoś posiada takowe i byłby tak miły aby je udostępnić (najlepiej jeśli będą z podpisami autora taki wymóg prezentacji albo podpis na zdjęciu albo pod, przynajmniej autor;) tak jak powinno to wyglądać z resztą sami wiecie, a no i zdjęcia nie zostaną nikomu więcej udostępnione, a prezentacja jest tylko na potrzeby seminarium).

Więc jeśli ktoś wyraża takową wolę to będę wdzięczny za przesłanie zdjęć na maila mfurdak@gmali.com

PS. Jeśli moja prośba w jakiśkolwiek sposób narusza regulamin proszę o usunięcie

#2 Messenger

Messenger

Napisano 29 kwiecień 2009 - 22:36

czyżby nikt nie posiadał. Oki poszukam czegoś gdzie indziej

#3 arkadio.k

arkadio.k
  • Małomówny
  • 10 postów
  • Lokalizacja:
    PWA

Napisano 18 maj 2009 - 13:04

Podepnę się pod temat choć w nieco innej sprawie.

Na przełomie czerwca i maja w Wągrowcu, będziemy organizować obóz przyrodniczy, który będzie miał na celu zaznajomienie mieszkańców miasta z okoliczną fauną w tym, z ssakami. W związku z tym, że fotografią jako tako się nie zajmuję, potrzebowałbym zdjęcia pewnych gatunków, których zwykła osoba nie spotyka na co dzień lub nawet nie wie o ich istnieniu. Zdjęcia prawdopodobnie zostaną wywołane, ustawione w pawilonie i odpowiednio opisane (gatunek, autor). Jeśli ktoś posiada takie zdjęcia i chciałby zostać sławny (przynajmniej w moim mieście :] ), to byłbym wdzięczny do wysłania ich na mojego maila. Rozdzielczość powinna być wystarczająca do wywołania fotki w formacie A4. Priorytetowe gatunki to:
- ryjówka aksamitna i malutka,
- zębiełek karliczek
- rzęsorek rzeczek
- karczownik ziemnowodny
- piżmak
- bóbr
- norniki: polny, północny, bury
- myszy: polna, leśna, zaroślowa
- badylarka
- wydra
- norka
- łasica
- gronostaj
- tchórz
- kuny
- borsuk

Ja niestety dobrej jakości to mam zdjęcia wyłącznie zdechlaków a takimi nie chciałbym straszyć dzieci...

#4 Guest_bartek24861_*

Guest_bartek24861_*
  • Gość

Napisano 18 maj 2009 - 19:58

Podepnę się pod temat choć w nieco innej sprawie.

Na przełomie czerwca i maja w Wągrowcu, będziemy organizować obóz przyrodniczy, który będzie miał na celu zaznajomienie mieszkańców miasta z okoliczną fauną w tym, z ssakami. W związku z tym, że fotografią jako tako się nie zajmuję, potrzebowałbym zdjęcia pewnych gatunków, których zwykła osoba nie spotyka na co dzień lub nawet nie wie o ich istnieniu. Zdjęcia prawdopodobnie zostaną wywołane, ustawione w pawilonie i odpowiednio opisane (gatunek, autor). Jeśli ktoś posiada takie zdjęcia i chciałby zostać sławny (przynajmniej w moim mieście :] ), to byłbym wdzięczny do wysłania ich na mojego maila. Rozdzielczość powinna być wystarczająca do wywołania fotki w formacie A4. Priorytetowe gatunki to:
- ryjówka aksamitna i malutka,
- zębiełek karliczek
- rzęsorek rzeczek
- karczownik ziemnowodny
- piżmak
- bóbr
- norniki: polny, północny, bury
- myszy: polna, leśna, zaroślowa
- badylarka
- wydra
- norka
- łasica
- gronostaj
- tchórz
- kuny
- borsuk

Ja niestety dobrej jakości to mam zdjęcia wyłącznie zdechlaków a takimi nie chciałbym straszyć dzieci...



ja na twoim miejscu pisał bym prośby do użytkowników co mają takie foty bo tak to komu będzie się chciało szukać i wysyłać foty. Jakbym miał coś z wyżej wymienionych gatunków to bym ci wysłał no ale nie mam nic choć tchórz to mogę kumpla z fotografować on zawsze taki strachliwy był :-D

#5 gdc

gdc
  • Użytkownik
  • 311 postów

Napisano 04 czerwiec 2009 - 21:36

co do klusoli - to takim sie fotek nie robi tylko szybko się spierpsza. Szkoda zycia. Ci smutni panowie mają za duzo znajomosci i za duzo do stracenia.
Sam kiedyś zfocilem kolesi rozkładajacych sieci, miałem zapisany ich nr rejstracyjny samochodu itd.. tylko ze jakis czas temu jednego takiego co to myslał ze z klusolami wygra wyławiajli z rzeki utopionego :evil:





Podobne tematy Collapse

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych