Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Suwalszczyzna - propozycja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 erde

erde
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 czerwiec 2009 - 21:49

Słuchajcie, wpadłem na taki szczodry pomysł.

Mam we wsi Zelwa (20km od Sejn, 2km od granicy z LT) działkę z domem. Co prawda nie jest jeszcze nic skończone, ale jest dach nad głową, studnia i wychodek:) Woda w jeziorze bardzo czysta.

Jeżeli ktoś w wakacje ma zamiar pojawiać się w tamtych okolicach, to serdecznie zapraszam na ognisko, pogadankę, zdjęcia ew zapewnię dach nad głową lub miejsce pod namiot - działka spora i jest się gdzie rozstawić.

Dodatkowy atut to taki, że wchodząc w las na tej działce mamy przed sobą 50km puszczy. A zaraz obok rzekę Marycha...istny raj dla maniaków:)

Ja sam jeszcze nie wiem, kiedy będę siedział tam na działce, ale w razie czego śmiało pisać. Potem możemy się jakoś dogadywać dokładniej.
Nikon @ Nikkor

#2 Guest_bartek24861_*

Guest_bartek24861_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2009 - 22:20

smaka robisz na plener :-D zorganizuj jakiś 2-3 dniowy to przy okazji się Michała na bugiem odwiedzi :-)

#3 erde

erde
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 09 czerwiec 2009 - 22:28

to jest widok na Marychę z mostu - po prawej stronie od brzegu już moja działka jest

1.
Dołączona grafika
Nikon @ Nikkor

#4 thebleeding (Maciej Safaryn)

thebleeding
  • Lokalizacja:
    Białystok

Napisano 10 czerwiec 2009 - 12:06

erde, gratuluje wybory miejsca wypoczynku - często tam jeździłem do Posejneli , Berżnika (teraz tam jest turystyczne przejście graniczne) - Tak jak mówisz - woda czysta , cisza spokój .

#5 Roby

Roby
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 14 czerwiec 2009 - 21:23

erde, ciekawe, a ja właśnie dziś wróciłem ze Smolnik :-)





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych