Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

biblioteczka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomasz

Tomasz
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 13 styczeń 2010 - 22:24

Witam

Jestem tutaj nowy i mam pytanie. Po roku zabawą lustrzanką dochodzę do wniosku, że najbardziej pociąga mnie fotografowanie krajobrazów, przyrody. Uczę się więc staram się czytać, przeglądać jak najwięcej książek i tutaj problem. Dziś byłem w Empiku, cały regał książek i co wybrać (to akurat przeglądałem na tutejszym forum). Tylko jest dużo książek które miałoby się ochotę przeczytać.
Dlatego czy nie można byłoby zorganizować biblioteczki forumowej (jest coś takiego na forum Nikona). Osoby chętne fundowały by np. jedną książkę i przez to nabywały praw do korzystania z zasobów biblioteki. Sam mogę dać kilka książek o fotografii i zakupić coś o przyrodzie.Czekam na odzew :-)

Pozdrawiam Tomek

P.S.Jeśli istnieje podobny wątek to proszę o przeniesienie mojego postu lub go zlikwidowanie.

#2 rycerz

rycerz
  • Użytkownik
  • 153 postów

Napisano 14 styczeń 2010 - 14:51

na forum N to są składki po 5zł ;-)
długi i przymusowy URLOP :( :(

#3 Tomasz

Tomasz
  • Lokalizacja:
    Poznań

Napisano 14 styczeń 2010 - 18:55

na forum N to są składki po 5zł ;-)


Forma może być różna, to tylko od nas jest zależne jeśli znajdą się chętne osoby. Ja od zakupu ap.cyfrowego kupiłem z 15 książek (fakt większa część była kupiona przez Rodzinę z jakieś okazji). Ale w tej chwili sądzę, że tylko kilka wnosi coś nowego. Dlatego dla mnie byłoby fajne skorzystać z możliwości przeczytania, przejrzenia różnych książek. Na pewno część i tak zagości u mnie na półce, ale będzie to bardziej wyważona decyzja.
Biblioteka taka i tak będzie obciążona kosztami (np.wysyłką książki do następnej osoby).
Może być i comiesięczna składka, ale czy są chętni na coś takiego ?

Pozdrawiam Tomek




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych