Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

IO 2012


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#1 mycza

mycza

Napisano 31 lipca 2012 - 13:43

Witam,

Czy z Was na bieżąco śledzi co się teraz dzieje w Londku?
Mam nadzieję, że wreszcie trochę medali nap wpadnie, oby sporo złotych...
Andrzej Myczkowski Warszawa

#2 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 31 lipca 2012 - 16:49

Na razie, to kicha jest. Srebro na strzelnicy to miła niespodzianka. Nie pierwszy raz strzelcy zapewniają dobre "wejście" (czyt. Renata Mauer). Siatkarze miło zasksoczyli. Reszta bez rewelacji (dziś jeszcze nie oglądałem).

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#3 mycza

mycza

Napisano 31 lipca 2012 - 17:00

Na razie, to kicha jest. Srebro na strzelnicy to miła niespodzianka. Nie pierwszy raz strzelcy zapewniają dobre "wejście" (czyt. Renata Mauer). Siatkarze miło zasksoczyli. Reszta bez rewelacji (dziś jeszcze nie oglądałem).


Dziś siatkarze miło rozczarowali :-/

Mam nadzieję, że Korzeniowski powalczy dziś wieczorem o medal...
Andrzej Myczkowski Warszawa

#4 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2 042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 31 lipca 2012 - 17:50

Jak dla mnie to interesująca jest "siatkówka". Jeżeli transmisje online nie muliły by mi tak neta to zapewne oglądał bym i inne sporty. :-)

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#5 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 31 lipca 2012 - 20:30

Pływacy właśnie po kolei odpadają :-(

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#6 mycza

mycza

Napisano 05 sierpnia 2012 - 23:02

Dwa złote i jeden brązowe nam medale wpadły, a w wątku cisza :mrgreen:
Andrzej Myczkowski Warszawa

#7 mycza

mycza

Napisano 06 sierpnia 2012 - 11:30

Dramat to co nasi dziś pokazali...
Andrzej Myczkowski Warszawa

#8 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 06 sierpnia 2012 - 18:21

wa złote i jeden brązowe nam medale wpadły, a w wątku cisza

A to Ci niespodzianka :-)

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#9 mycza

mycza

Napisano 06 sierpnia 2012 - 19:11

wa złote i jeden brązowe nam medale wpadły, a w wątku cisza

A to Ci niespodzianka :-)


Naprawdę mnie dziwi, że w wątku cisza... Na Nikoniarze.pl, na bieżąco komentujemy Londek :mrgreen:
Andrzej Myczkowski Warszawa

#10 kulek855

kulek855
  • Użytkownik
  • 2 042 postów
  • Lokalizacja:
    Z lasu

Napisano 06 sierpnia 2012 - 19:31

Ja tam większość dnia spędziłem nad zalewem - pływając. :mrgreen: Więc na oglądanie miałem mało czasu. Szkoda, że w piłkę siatkową na plaży POLSKA przegrała z BRAZYLIĄ.. Było tak blisko..

ARTLIMITED

Vanitas vanitatum et omnia vanitas.


#11 mycza

mycza

Napisano 06 sierpnia 2012 - 20:01

Mamy brąz w zapasach i ciężarach :clap2:
Andrzej Myczkowski Warszawa

#12 michalv (Michał Vogelgesang)

michalv
  • Lokalizacja:
    Ostrów Mazowiecka

Napisano 06 sierpnia 2012 - 20:59

Każdy medal cieszy!

Sprzęt: NIKON D300; 18-70DX; Tamron 150-600; SIGMA 50/2.8 MACRO, SIGMA 10-20, AF-S 300/4 1.4 1.7
Moja wizytówka


#13 August

August
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 06 sierpnia 2012 - 22:52

ale generalnie to jednak zawodów więcej...
Ze mnie zawzięty kibic - teraz też w tle Eurosportu słucham - ale coraz bardziej mnie serce (i kolana) bolą kiedy nasi "murowani" kandydaci do medalu jeden po drugim dają plamę.
Zawsze czegoś brakuje by po tą lepszą pozycję sięgnąć, brak tego wykończenia, może mentalności zwycięzcy, braku wiary i pewności siebie?
Kilka niespodzianek jest i cieszą ale ogólnie jestem zawiedziony. Najbardziej zaś denerwuje, że zazwyczaj osiągają wyniki dużo gorsze nie tylko od własnych życiówek, ale często od minimum kwalifikacyjnego - a przecież na IO powinni być w szczytowej formie.
<p>Nikon FX i Olympus m4/3

#14 marek4066 (Marek)

marek4066
  • Użytkownik
  • 346 postów
  • Wiek: 58
  • Lokalizacja:
    Warszawa

Napisano 07 sierpnia 2012 - 07:23

Witam August, :) prawdę piszesz , a jeszcze do tego ostatnio podawali w TV że Polska najwięcej od innych płaci za zdobyty medal :) chyba już mają pieniędzy dość:)

pozdrawiam

Canon eos60d, Tamron 70-300mm f/4-5,6 Di VC USD  ,    18-135mm f/3,5-5,6  IS STM


#15 mycza

mycza

Napisano 07 sierpnia 2012 - 07:53

ale generalnie to jednak zawodów więcej...
Ze mnie zawzięty kibic - teraz też w tle Eurosportu słucham - ale coraz bardziej mnie serce (i kolana) bolą kiedy nasi "murowani" kandydaci do medalu jeden po drugim dają plamę.
Zawsze czegoś brakuje by po tą lepszą pozycję sięgnąć, brak tego wykończenia, może mentalności zwycięzcy, braku wiary i pewności siebie?
Kilka niespodzianek jest i cieszą ale ogólnie jestem zawiedziony. Najbardziej zaś denerwuje, że zazwyczaj osiągają wyniki dużo gorsze nie tylko od własnych życiówek, ale często od minimum kwalifikacyjnego - a przecież na IO powinni być w szczytowej formie.


Darku dobrze prawisz... Bo jak wytłumaczyć przegraną z Australią!!! Mogliśmy grać w ćwierćfinale z Niemcami, a gramy z Rosją!!! Na własne życzenie sobie skomplikowaliśmy sprawę... Po obejrzeniu wczorajszego spotkania, w wygraną z Rosją brak mi wiary :-/
Andrzej Myczkowski Warszawa

#16 Girdian

Girdian
  • Lokalizacja:
    Wlkp/prawie Wolsztyn

Napisano 08 sierpnia 2012 - 08:33

a jeszcze do tego ostatnio podawali w TV że Polska najwięcej od innych płaci za zdobyty medal :) chyba już mają pieniędzy dość:)

pozdrawiam


To podawali jakieś bzdury, z tego co wiem to jakieś egzotyczne kraje które mają najmniejsze szanse na zdobycie medali płacą najwięcej i teraz nie wiem czy 70tyś $ albo nawet 700tyś $ za złoto. Anglicy jako jedyni nie płacą za zdobyte medale. Ogólnie jest tak im większa szansa na zdobycie medali tym dane państwo płaci mniej i odwrotnie.

Konstruktywna krytyka Ciebie nie kosztuje NIC, mi może pomóc w dalszym rozwoju :-)
D7100/D200+N300/4 AF+K1.4 DGX stoi to na Benro
http://www.tomaszwalkowiak.art.pl/


#17 mycza

mycza

Napisano 08 sierpnia 2012 - 13:12

Czy ktoś z Was jeszcze ma nadzieję na medal siatkarzy...
Andrzej Myczkowski Warszawa

#18 chinol (Tomasz Nowakowski)

chinol
  • Lokalizacja:
    Rogoźno Wlkp

Napisano 08 sierpnia 2012 - 15:17

mycza, Nadzieja jest zawsze ale niestety nie wykorzystaliśmy szansy w meczu z Australią i to się mści no i po za tym gramy bardzo nie równo . Jako że jestem kibicem siatkówki i bardzo liczę na korzystny wynik więc postawię 3:2 dla Polski ale rozum mi mówi 3:1 dla Rosjan . Pozdrawiam ;-)

#19 slawoj (Sławek Wojtczak)

slawoj
  • Lokalizacja:
    Wałcz/Nadarzyce

Napisano 08 sierpnia 2012 - 20:54

Do doooomu, do doooomu, do domu Polacy! :-) No szkoda, ale co zrobisz nic nie zrobisz, nie popisali się, Rosjanie zdecydowanie lepsi :-)

#20 mycza

mycza

Napisano 08 sierpnia 2012 - 21:45

Polacy są megaw frajerami i p....i... Szkoda, że Polacy tak mają i nie wykorzystują swojej szansy jak się takowa nadarzy...
Andrzej Myczkowski Warszawa





Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych