Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

WikiVid - kanał tematyczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 SandraSasanka

SandraSasanka
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 03 kwietnia 2015 - 09:29

Witam forumowiczów :)

Od dłuższego czasu fotofrafuję. Lista moich osiągnięć nie jest olbrzymia, ale pasji nie mierzy się przez ilość nagród i publikacji. Ostatnio wpadłam na pomysł, żeby odważyć się podzielić swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Z tego tutułu postanowiłam otworzyć na platformie edukacyjnej WikiVid kanał tematyczny. Zamieszczała będę na nim wideo prezentacje poświęcone szeroko rozumianej fotografii. Trochę o sprzęcie, trochę o technikach. Uważacie, że to dobry pomysł i może komóc pomoc taki cykl poradników. Bardzo proszę abyście wyrazili swoje zdanie na temat takiej inicjatywy. Za wszystkie rady i sugestie będę bardzo wdzięczna.

 

Pozdrawiam

Sandra Sasanka



#2 PhotoTraper (Rafał Chmielewski)

PhotoTraper

    Poprzednio fotogRafik

  • Portfolio
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • Lokalizacja:
    Szczytno

Napisano 04 kwietnia 2015 - 22:01

Ja to bym proponował najpierw przywitać się w odpowiednim temacie, zaprezentować trochę zdjęć na forum ;)

Nie będę oskarżał mianem spamu wszak to Wolny temat ale miło by było najpierw się poznać :) Informacji nigdy za wiele, a i tutaj oprócz dzielenia się możesz się także czegoś nauczyć :)



#3 SandraSasanka

SandraSasanka
  • Nowa postać
  • 2 postów

Napisano 07 kwietnia 2015 - 07:42

OK, przepraszam, że tak od razu rzuciłam się na głeboką wodę :) Dzisiaj zrobię selekcję zdjęć i wstawię :) chociarz boję się krytyki. Dziękuję za opinie odnośnie stworzenia poradnika na WikiVid



#4 laszlo111 (Szymon Bartosz)

laszlo111
  • Lokalizacja:
    Bieszczady

Napisano 07 kwietnia 2015 - 20:23


wstawię chociarz boję się krytyki

No to dawaj, nie ma się czego bać.



#5 PhotoTraper (Rafał Chmielewski)

PhotoTraper

    Poprzednio fotogRafik

  • Portfolio
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • Lokalizacja:
    Szczytno

Napisano 08 kwietnia 2015 - 13:45

No to dawaj, nie ma się czego bać.

 

Też tak uważam :) Krytyka innych to najlepszy sposób na rozwój  ;)






Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych