Skocz do zawartości

Fotoprzyroda.pl używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

Polub nas na Facebooku!       

x


Zdjęcie

Serwis dysku HDD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 meser

meser
  • Użytkownik
  • 57 postów

Napisano 07 września 2015 - 07:56

Padł mi przenośny HDD :/ Nie widzi go Windows, Linux, OSX :/

Obawiam się, że uszkodzenie może być fizyczne. Są na nim moje ostatnie 2 lata fotografii  (jakieś 500 GB), że o innych rzeczach nie wspomnę.

Prośba o polecenie serwisu, który jest w stanie naprawić dysk (również elektronikę) i odzyskać dane.

Mam Google :) i wyskakuje mi mnóstwo serwisów, ale wolałbym nie być ich beta-testerem.

Jeśli Ktoś z Was jest w stanie z czystym sumieniem polecić jakiś serwis (czytaj: korzystał z usług) - napiszcie mi tu!


Użytkownik meser edytował ten post 07 września 2015 - 08:32


#2 Magia Światła

Magia Światła

Napisano 07 września 2015 - 20:48

W takich sprawach szukałbym serwisów komputerowych w pobliżu(na olx wpisz odzyskiwanie danych i zaznacz swoją miejscowość). Lepiej mieć pewność, niż spieprzyć bardziej. Ja programami keidyś tylko nabawiłem się tony wirusów i teraz już dane nie do odratowania.



#3 Andrzej_B (Andrzej Bulandra)

Andrzej_B
  • Lokalizacja:
    Katowice

Napisano 11 września 2015 - 15:56

Ja kiedyś korzystałem z www.krollontrack.pl - odzyskali co do bajta, ale każą sobie słono płacić.


Canon 7DII + 100/2.8L + 100-400L II

ambulandra.fotoprzyroda.pl


#4 Guest_dieres_*

Guest_dieres_*
  • Gość

Napisano 22 września 2015 - 12:26

Tutaj ciężko będzie znaleźć kogoś kto poradzi Ci coś w Twojej okolicy więc lepiej poszukać profesjonalnych firm zajmujących się tego typu rzeczami ręcznie. W sumie chyba nie masz niestety innego wyjścia :/







Podobne tematy Collapse

  Temat Podsumowanie Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych